wtorek, 11 listopada 2014

1+1 w Rossmannie zakupy

Jak już każdy wie od wczoraj w Rossmannie jest super promocja. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie poczyniła jakiś zakupów. Szczerze powiem, że nie maiłam listy zakupów więc zakupy zrobiłam pod wpływem impulsu.

Zakupy zrobiłam na dwa rachunki, bo tak bardziej mi się opłacało. W koszyku wylądowały dwa znane mi tusze z Wibo, za które zapłaciłam 9,98 zł. 

Na drugi rachunek poszła pomadka Rimmel oraz Apocalips.
Za te dwa produkty zapłaciłam niecałe 26 zł. Pomadka nr 20 od razu wpadła mi w oko. Długo się zastanawiałam co dobrać do niej i po 10 minutach stwierdziłam, że wezmę Apocalips w odcieniu Stellar. Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru czerwonego dla siebie i zaryzykowałam. 

Po tych odwiedzinach poszłam po dwóch godzinach jeszcze raz do innego Rossmanna z większym zaopatrzeniem i odziwo z niczym więcej nie wyszłam. Przez co byłam z siebie dumna.
A wy co ciekawego zakupiłyście?
Pozdrawiam!
Soemi87

15 komentarzy:

 1. ja chciałam tylko maskarę z lovely (tą żółtą), ale musiałam do niej coś dobrać więc wzięłam błyszczyk z miss sporty i za całość zapłaciłam 10,99 zł. Nic więcej nie wzięłam, też jestem z siebie dumna:)

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie dwa podkłady i 2 tusze. skromnie tym razem. lista życzeń w większości nie obejmuje produktów dostępnych w rossmannie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kupiłam dwie czarne kredki-Rimmel i Max Factor, ale jutro jeszcze zamierzam wrócić po róż i tusz z Wibo albo Lovely.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kolory szminek ;) Ja na razie wstrzymuję się z nowymi zakupami w Rossmannie bo naprawdę... muszę wykończyć to co mam w kuferku. Mam ten tusz z Wibo, Extreme Volume Lashes. Używam go w połączeniu z innymi tuszami, wtedy bardziej podoba mi się efekt.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic nie kupiłam, bo dopiero się dowiedziałam o promocji ^^

  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię zarówno pomadki Rimmel jak i lakier z serii Apocalips :) Różowy tusz z Wibo kiedyś namiętnie używałam i bardzo go lubiłam, teraz kusi mnie zielona wersja :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jeszcze nie doszłam do rossmana ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. Maskara Growing lashes jest świetna !

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja byłam wczoraj w rossmanie i na szczęście kupiłam tylko to co potrzebowałam i zaplanowałam. Może jeszcze pójdę po jakieś lakiery:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja się cały czas waham... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja tym razem oparłam się pokusie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo lubię zielony tusz Wibo :)

  OdpowiedzUsuń
 13. ja się powstrzymuję i nawet nie idę do rossmana;p

  OdpowiedzUsuń
 14. Widzę że kupiłaś dwa moja ulubione mazidełka do ust ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)